3D

3Д Фотошпалери

Чи знаєте ви останнє слово в світі оборобних матеріалів?

Це - вінілові і флізелінові фотошпалери з 3D-ефектом, які випускаються сьогодні та відповідають всім вимогам сучасного якісного ремонту як в квартирі, так і в офісному приміщенні.

Зараз фотошпалери de-cors мають «друге народження» через вихід на ринок нових малюнків з 3D-ефектом. Пласке, позбавлене об'єму зображення поступово відходить в минуле, а сучасність «окупували» тривимірні малюнки на різну тематику.

Фотошпалери de-cors мають ширину, висоту і глибину зображення та призначені для різних типів приміщень. Оскільки фотошпалери виготовляють на різної текстурі - папері, вінілі, флізеліні, то і їхнє призначення теж різне.

Фотошпалери на паперовій основі вважаються більш екологічними, тому їх більше замовляють для дитячих кімната спалень. На вініловій або флізеліновій основі фотошпалери de-cors з 3D-ефектом більш стійкі до різних механічних впливів, легше миються очисними засобами і стійкі до вологості. Тому їх частіше рекомендують використовувати для ремонту в передпокої, кухні, навіть на меблях.

Про практичність ми розповіли вище, тепер нагадаємо кілька правил вибору малюнка для фотошпалер de-cors з 3D-ефектом. Спальня, як місце для відпочинку, прекрасно буде оформлена малюнками пастельних тонів, непомітною абстракцією або пейзажами. А ось у вітальні можна використовувати яскраву абстракцію, футуристичні картини, фотографії міських визначних пам'яток або тварин.

До речі, фотошпалери можна використовувати в прикрашанні кухні, оскільки вони захищені і стійкі до вогню. Варто тільки врахувати габарити приміщення і вибрати непомітний малюнок не яскравих тонів.

Вибір малюнка - найскладніше. У нашому каталозі є сюжети на різні теми. Але якщо ви хочете індивідуальну тему, то наш дизайнер зробить малюнок «на замовлення».

          

3D

Знайдено товарів: 193.

Показати 1-30 з 193 товарів

Активні фільтри