Старе місто

Старе місто

Знайдено товарів: 94.

Показати 1-20 з 94 товарів

Активні фільтри

Фотошпалери Старе місто

Історичний центр будь-якого міста - це його душа. Тихі вулиці, старі оригінальні споруди, кожна зі своєю унікальною історією.

У кожної людини є таке місто, та таке місце, що багато значить для нього, і туди хочеться повертатися знов та знов. І хочеться дивитися на цей вид кожен день ... Здійснити цю мрію можна з вініловими фотошпалерами de-cors, які є в наявності та на замовлення.

 

Сучасні технології дозволяють надрукувати на фотошпалерах на флізеліновій основі будь-який малюнок або навіть фотографію. Уявіть, що у вашій спальні, вітальні або їдальні буде сюжет, в який ви закохалися під час останньої поїздки. Фотошпалери з вашим фото будуть нагадувати ті запахи каменю, квітучих алей, кави з сусіднього кафе. А під ногами та сама бруківка або доріжка, яка веде до місця спогадів.

 

Фотошпалери можуть бути як монохромні, так в тій кольоровій гамі, яку виберете ви. Реалістичність картин, як і насиченість гами кольорів сучасних фотошпалер дуже різноманітна. Наш дизайнер допоможе стилізувати фото «під старовину», як ніби ви знайшли його в старому фотоальбомі і трохи збільшили в розмірах. При бажанні можна змінити відтінки в готовому фото, і зробити його дзеркальним.

Вибір фотошпалер за Вами!