Космос

Фотошпалери "космос" купити в Україні: занурюємося в світ всесвіту

Популярність космічної науки і досліджень в епоху Ілона Маска дуже висока, навіть при оздоблювальних роботах та ремонті. Якщо ви хочете вишуканий, дивує інтер'єр в стилі «майбутнього» розумним рішенням буде купити вінілові шпалери із зображенням космосу.

фотошпалери космос в Україні фото

Фотошпалери "космос" купити легше в інтернеті

Інтернет-магазин De-cors пропонує недорого автентичні сюжети для флізелінових фотошпалер - зоряне небо, туманність, Марс, чумацький шлях, сузір'я, креативні зображення Землі, космонавти.

Шпалери на паперовій основі підійдуть для споживачів, які піклуються про екологію і неодмінно хочуть, щоб стіни житла "дихали". Паперові матеріали не містять хімічних добавок і пластика, тому радимо придбати вироби з даного матеріалу, використовуючи друк латексними чорнилом на водній основі.

Фотошпалери з каталогу космос в інтер'єрі: особливості стилю хай-тек і футуризм

У 2020 році для спальні в стилі хай-тек виберіть і інші елементи декору, що підкреслюють космічну тематику. При оформленні житлових приміщень космічною тематикою слід пам'ятати кілька професійних рекомендацій:

  1. Зображення для дітей можуть нести пізнавальну функцію (малюнки з назвами галактик, сузір'їв, чорних дір і безодні нашого всесвіту).
  2. При виборі фотошпалер для кімнати зупиняйтеся на нейтральних сюжетах: фентезі, ілюстрації з фільмів, портретах космонавтів. Тематику прибульців і астероїдів залиште осторонь через психологічно негативне навантаження.
  3. Всепоглинаючі галактичні пейзажі створюють ефект присутності - можна відчути себе астронавтом, які вчинили космічну подорож на кораблі або шатлі.
  4. Декор інших стін виконайте в оттеняющей колірній гамі синього, фіолетового з геометричним малюнком.
  5. Для використання готового продукту з космічними пейзажами буде перевагою наявність простору і досить світла в кімнаті.

Фотошпалери для дитячої кімнати фото

Світ майбутнього - це без сумніву про космос. Створення власного Space простору в будинку можливо в футуристичному стилі, який виник як художній напрям, а тепер знаходить друге народження в квартирах. Футуризм це про еру космосу, генну інженерію. Устрімлення в майбутнє, акумуляція свіжих рішень відбувається за рахунок використання таких матеріалів як неон, пластик, композити.

Винахідливий і вільний підхід в світовідчутті особистості виражається через мистецтво відобразити це в такому, здавалося б, банальному, питанні як ремонт. Проте саме в оформленні власного житла немає обмежень: і, якщо «попереду планети всієї» ваш життєвий девіз втілюйте його навіть на стінах.

Футуристичний стиль не може бути бюджетним, як ретро, ​​наприклад.  Однак, прикупивши престижні фотошпалери з космічними галактиками і зірками, ми наближаємося до вирішення більшості завдань бажаного стилю:

  • новизна;
  • загадковість;
  • сучасність.

У футуризмі немає рамок і обмежень, тому картинка буде абсолютно будь-яка: від героїв з фільмів «Зоряні війни» до сузір'їв.

На стелю відмінним рішенням буде додати полотно в тон із зоряним небом або сонячною системою. Цей прийом виразний сам по собі, що повністю забирає увагу на себе. Навіть традиційні меблі не можуть порушити чарівності космічного пейзажу.

фотошпалери з зображеннями космосу

Пряме використання зображень з даної теми в декорі стін створює ефект повного знаходження на орбітальній станції.

Фотошпалери космос на стіну - одне з сучасних рішень дизайну інтер'єру

Розгляньте варіант поклейки шпалер не тільки на стіну, а й стелю. Вид на стелі логічно асоціюється з небом. Актуально розмістити дрібне зоряне небо, чумацький шлях і парад планет. Пейзажі з великими об'єктами підійдуть для вертикальній площині стіни як імітації виду з космічного корабля. Порізка полотна проводиться під ваші параметри, так що можна експериментувати навіть на мансардах і нерівних стелях.

Заспокійливий ефект нічного зоряного неба доповнюйте точковими світильниками і світловідбиваючими текстурами супроводжуючих елементів.

Такий світиться ефект досягається за рахунок друку на вінілових фотошпалерах, що створює візуально присутність в сюжеті.  На таких панорамних шпалерах естетично будуть виглядати великі планети в поєднанні з глибоким чорним кольором.

Замовити фотошпалери з каталогу космос: широкий вибір унікальних зображень

Фотошпалери з космічною тематикою в Україні

Місяць і зірки традиційно асоціюються з ніччю, а темні кольори обробки додають інтер'єру романтики і таємниці. Принти з коміксами і аніме-мультиками будуть веселити дітей зі спокійним, але цікавим характером.

Космос - це не тільки холодна і загадкова порожнеча, але і жар зірок. Якщо білий інтер'єр здається вам занадто холодним і необжиті, додайте плакат з палаючими космічними об'єктами, який органічно доповнить вузький горизонтальний електрокамін. Замовте безкоштовні мініатюри фотошпалер із зображенням космосу, перш ніж купити готовий виріб.

Фотошпалери ціна космос. Доставка по всій Україні

Фотошпалери "космос" в інтернет-магазині De-Cors

В Україні вартість може варіюватися в залежності від виробника, розміру безшовних, широкоформатних виробів і матеріалу. Онлайн ви можете обрати з зображень даного каталогу, також ознайомтеся зі стилями інтер'єру в блозі про фотошпалери.

Допомога дизайнера полягає в підборі необхідної колірної гами і розмірів, дана консультація абсолютно безкоштовна.  Акції та пропозиції на нашому сайті завжди актуальні для того, щоб ви з радістю могли освіжити обстановку приватного будинку або квартири в будь-який момент.

Космос

Активні фільтри