Інтернет-магазин De-Cors: фотошпалери в місті Київ

Популярні категорії

Будьте в курсі актуальних знижок та пропозицій!

Фотошпалери De-Cors купити в місті Київ - створіть унікальний стиль свого домашнього вогнища

Хочете знайти найбільш вишуканий спосіб прикрасити інтер'єр кімнати? Додати незвичайний принт, щоб отримувати радість від проведення часу? Фотошпалери - саме той виріб на який варто звернути свою увагу.

У нашому інтернет-магазині можна не тільки вибрати і замовити ідеальне рішення серед представлених зображень в каталозі, але і відіслати фотографію з будь-яким зображенням, а ми перенесемо її на полотно, якісно надрукуємо на широкоформатному принтері.

Наші переваги

Строки печаті від одного 1 дня

Виродництво працює 24 /7, що дозволяє суттєво збільшити швидкість печаті та відправки готового виробу.

Безкоштовна візуалізація

Не уявляєте як готові шпалери будуть выглядати на стелях вашого будинку? Наші дизайнери зроблять макет, щоб вам було легше обрати малюнок.

Безкоштовна кольорова проба

Відправимо вам зразки материалу и напечатаного зображення для ознайомлення.

3 види основи та 15 текстур на вибір

Підберіть для себя необхідний вид матеріала та основи, згідно ваших побажань.

Які види основ и текстур є в наявності

Паперова

Бюджетний варіант. Доступний в одній модифікації - глянець.

Флизелінова

Відмінне співвідношення ціни, якості та екологічності. В Україні це найбільш популярна основа. Представлені наступні текстури на вибір:

 • 🔸 Браш;
 • 🔸 Джерсі;
 • 🔸 Жаккард;
 • 🔸 Живопис;
 • 🔸 Паморозь;
 • 🔸 Котон;
 • 🔸 Льон;
 • 🔸 Фреска;
 • 🔸 Декоративна штукатурка;
 • 🔸 Чистий флізелін.
Паперова основа с віниловим покриттям

Трішки щільнищий та дорожчий ніж флізелін, але має специфічний запах. Не самий популярній матеріал. В асортименті текстури:

 • 🔸 Бархат;
 • 🔸 Холст;
 • 🔸 Пісок.

Як правильно зробити вибір: на що звернути увагу

Перед тим як замовити фотошпалери в місті Київ, потрібно відповісти на наступні питання:

 1. Розмір полотна. Габарити порізки по сторонам не перевищують 1 м. Багато рішень з 4 або 6 фрагментів, які збираються в цілісний малюнок на стіні, а стики не кидаються в очі.
 2. Матеріал полотна. Глянцевий папір - економічний, має дзеркальну поверхню; папір з вініловим покриттям - щільний і закриє нерівності стіни, а також порадує богатством фактур.  Флізелін привертає увагу богатством текстур, яскравими кольорами, стійкістю по відношенню до вологи і механічних пошкоджень.
 3. Спосіб нанесення принта.  Зображення наноситься на широкоформатному принтері: ультрафіолетовим методом - барвник «запікається» під впливом променів, латексним - фарба на водній основі, що підходить для вологих приміщень, екосольвентним - принт на основі розчинника.
 4. Як саме виглядатиме вставка: повноцінна стіна, з додатковим боковим декором іншими шпалерами, штукатуркою, фарбою, рамкою чи молдінгами.
 5. Кількість природного і штучного світла в приміщенні і його інтенсивність.

Фотошпалери виробництва De-Cors представлені в будівельних супермаркетах, в спеціалізованих павільйонах і на ринках міста Київ.  Але на сайті асортимент в рази більше і представлені унікальні зображення. Підібрати варіант можна самостійно завдяки фото, технічному опису, звернувшись за допомогою до дизайнерів або скориставшись професійними рекомендаціями консультантів. У нас найкращі трендові рішення 2020 і 2021 років, Ми намагаємося, щоб обстановка в вашому приміщенні була затишною, красивою і тематично продуманою до деталей. Будемо раді співпраці!