Питання та відповіді

Чи можна мити готові вироби?

Вироби з чистого флізеліну і текстуру гладь ми не рекомендуємо мити, так як матеріал може розмокнути, а ось на флізеліновій основі з вініловим покриттям не так сильно бояться вологи. Протирати їх рекомендуємо в тому випадку якщо є забруднення і не сильно притискаючи вологою губкою.

З яких матеріалів виготовляються?

В нашому інтернет-магазині представлені наступні основи:

  1. Флізелінова основа з вініловим покриттям - це найпоширеніша і практична основа.
  2. Чистий флізелін - основа має один шар, який складається з довгих волокон целюлози і полімерів зв'язуючих їх. Є найбільш екологічно чистим.
  3. Паперові з вініловим покриттям - дуже зносостійкі, добре витримують механічні пошкодження, рекомендуються для поклейки в кафе, офіси, бари і різні заклади.
  4. Паперова основа - бюджетний варіант. Основа - один шар спеціального паперу.

Чи можна надрукувати своє зображення?

Звичайно! Ви можете надрукувати своє зображення на виробі. Для цього Вам необхідно відправити Ваше зображення нам на пошту, щоб дизайнер визначив в якому максимальному розмірі ми зможемо його для Вас надрукувати!

Які основи підходять для кухні?

Для кухні оптимальним вибором буде вибір на флізеліновій основі з вініловим покриттям, так як саме вони більш стійкі до вологого очищення. Однозначно не рекомендуємо шпалери на текстурі глянець і чистий флізелін, так як дані вироби дуже погано переносять підвищену вологість.

Яка максимальна ширина запечатки?

Ширина задруківки готового виробу на флизелиновій основі і на паперовій основі з вініловим покриттям, а також текстура чистий флізелін - становить 100 сантиметрів. Паперові класу економ на текстурі глянець можна по ширині надрукувати в розмірі 128 сантиметрів.