Дитячі

Дитячі Фотошпалери

Перед вами непростий вибір - зображення на фотошпалери у дитячу кімнату. Зробити кімнату збірником мульт- або казкових героїв, пізнавальну або просто кімнату відпочинку? Батьки часто губляться у виборі.

Ми підкажемо вам, як правильно прикрасити дитяче приміщення вініловими фотошпалерами de-cors.

В першу чергу, зупинимося на кольоровій гамі: теплі - бежевий, оранжевий, жовтий, рожевий, а також холодні - бузковий, синій, блакитний, зелений. Казковий ліс, таємничі джунглі, підводний світ, пустеля з казковими персонажами - це нейтральні сюжети, які проіснують довше на фотошпалерах на стіну, ніж герої вподобаного мультфільму. При цьому Мультгероїв можна розмістити на дверях дитячої кімнати.

Якщо все-таки вибір припав на сюжет з останнього переглянутого мультфільму чи казки, то ми можемо запропонувати панорамні фотошпалери. Наш дизайнер допрацює фотографії до необхідного розміру кімнати.

Останнім часом особливою популярністю користуються колажі з мультсюжетів на вінілових фотошпалерах. Також цікавими сюжетами для фотошпалер в дитячу кімнату стають картини космічного простору і зоряні мапи.

Вибір сюжету за вами, дорогі батьки, а ми допоможемо зробити кімнату для вашої улюбленої дитини барвистою і оригінальною!

      

Дитячі

Активні фільтри